Įmonė, kuri pardavinėja automibilius buvo atlikti frontend ir backend darbai į kurios įeina dizaino ir aplikacijos darbai. Pasinaudojant Firebase serverio teikiamomis palsaugomis. Pritaikytas paprastas elementų išdėstymas tiek aplikacijoje, tiek admino zonoje. Kadangi aplikacija naudojama tik įmonės reikmėms aplikacijos atnaujinimams pasirinkas Appcenter paslaugos. O appsas rašytas su React Native Android telefonams ir tabletams.

Programėlės prisijungimo langas ir vaizdas kaip atrodo pirisjungus.


Appsas pritaikytas gauti notifikacijas vos kas pasikeičia tarp Firebase duomenų bazės.


Taip pat gauna pranešimus ir elektroniniu paštu, kuriuos siunčia backend serveris iš eilių sąrašo. Backendas parašytas Laravel karkaso pagalba, o eiles paleidžia supervisor. Žemiau paveiksliukuose galime pamatyti, kad veikia ir deep linkas, kuris paspaudus pašte esančią nuorodą atidaro appse tam tikrą langą.


Visas appso administravimas veikia iš backendo pusės, kur jau minėta, kad kurta su Laravel karkasu. Žemiau maža dalis, kaip atrodo backend dalis.


Visas backendas patalpintas tarp Digital Ocean serverių. Serveriuose naudojama Dokku deploymento sistema, kuri padeda valdyti dockerio konteinerius ir juos deployminti į production. Šiuo atveju egzistuoja 4 konteineriai, kurie išskaidyti į: 

1. Backend (Laravel)

2. Supervisor (Laravel queue)

3. Database

4. Fluentd